SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 ari truall ne Mitrovice , lagjja Shipol
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Madhësia :
255 m²
ID e produktit :
198708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 ari Truall ne Mitrovice , lagjja Shipol , rruga Lasgush Poradeci , saktesisht mbi Ure te Gjakut, ne Truall eshte e ndertuar edhe nje shtepi e vjeter. Vendi eshte ideal per ndertim, si dhe per biznes, ka qasje direkte ne magjistrale (rrugen kryesore , si edhe rruge dytsore), Toka eshte me dokumenta dhe mund te behet perkthimi meniher, kontaktoni ne nr : +38349233966 (VIBER)
+38344219505
Informata rreth publikuesit
blend
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »