SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
300 m²
ID e produktit :
198709
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjjen Ulpiana te Beni Dona.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-6 Dhoma gjumi
-6 Ballkona
-5 Banjo
-Pamje panoramike
-Ngrohje qendrore me Termokos ose me rryme varsisht nga kerkesa.
-Banesa ndodhet ne nje zone shume te mire banimi e cila posedon flete poseduese dhe eshte mire e rregulluar.
Banesa shitet e mobiluar.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »