SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 120m2 ne shitje te Rr.B !DELTA
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
198711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 120m2 ne shitje te Rr.B mbrapa Meridianit.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-3 dhoma gjumi
-3 Banjo
-Dy Ballkona
-Perkthehet menjeher te noteri.
Pritet te perfundoj ne Janar te vitit 2019.
Banesa munde te kompenzohet me ndonje veturë.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »