SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 100m2 me qira në Pejton
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyre 100m2 me qira në Pejton
Zyra gjendet në lagjen Pejton, afër HOTEL PRISHTINA (përballë Bistro bar), është e renovuar dhe e gatshme për shfrytëzim, ka pamjen kah rruga kryesore dhe është në katin e IV-të.
Zyra ka këtë renditje:
3 Dhoma (njësi) pune
1 Banjo
1 Ballkon

ID: T30061

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »