SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Velani - 200 Euro
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
198748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Velani , afer shkolles Fillore “Iliria”. Banesa ka 65 m2 dhe gjendet ne katin e 5-te pa Lift.

Posedon:

Dhome Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 200 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »