SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 troje me nga 3.6Ari, gjithsej 7.2 ARI në Çagllavicë
Çmimi :
€75,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
720 m²
ID e produktit :
198750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 troje me nga 3.6Ari, gjithsej 7.2 ARI në Çagllavicë
Trualli gjendet në magjistralen Prishtinë-Shkup në kilometrin e parë prej rrethit të Çagllavicës, 200m mbrapa AUTOSALLONIT “ ENDRITI “.
Trualli është i pajisur me infrastrukturë dhe ka leje ndërtimi.
Çmimi 10,500 Euro per Ari

ID: T60001

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »