SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Muhaxhert
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198752
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banes me qera te Lagjja e Muhaxherve, banesa ndodhet ne afërsi të Hotel AFA.
Banesa është në katin e 3 dhe shumë e përshtatshme për student/studente.
Banesa është e pastruar dhe e gatshme per banim

Banesa ka këtë përberje:
- 2 dhoma gjumi
- sallon+kuzhin
- ballkon
- banjo

Për më shumë informata apo për të parë banesen nga afër kontaktoni 049 290 044

whatsapp 00 386 49 290 044
viber 00 383 49 290 044Tag : Asus , HP , Apple, Samsung , 1 2 3 4 5 6 , opel , bmw , audi , mercedes , qen , klysh , llaptop , kompjuter , telefon, gollf, banesa , parcela, ne shitje , kerr, vetura , X , 4s , 5s , 6s , plus , S4 , S5 ,S6 ,S7 . S8 Note , benz , shes , blej ,
bmw golf mercedes skia fellne shtepi banes qira audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CIT JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG haix MAZDA gjyp pixel pro biciklet shimano scott scot trek giant bulls specialized full down hill ghost TO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ go pro cube FIAT PUNTO DUCATO STOLO gjip www llapqin  FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT HONDA ACORD CIVIV A A gjip go pro HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70 TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA ff PEUGEOT 206 306 307 406 banesa me qira banesa per shitje apartman apartmant apartmane banes me qira shtepi me qira shpi me qira ,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsug
Informata rreth publikuesit
Fatjon
Peqan
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »