SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Dardani
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
ID e produktit :
198755
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj me qira banesën në lagjen "Dardania", në lagje e hyrje shumë të qetë afër ndërtesës së Postë-telekomit të Kosovës dhe çerdhes së fëmijëve, në katin e parë, me sipërfaqe 71.1 m2 neto, plus podrumin mbi 10 m2 dhe dy terraca; me dokumente origjinale prej blerësit të parë.
Banesa është moderne; krejtësisht e renovuar dhe e mobiluar.

Banesa e ka këtë përbërje:
- sallonin e madh me kuzhinë, rreth 40m2;
- dy dhoma gjumi;
- banjo,
- korridor dhe
- dy teraca.
Plus bodrumin rreth 10 m2.
Funksionon edhe lifti.

gjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045677134
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »