SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela 17 Ari në Bënicë
Çmimi :
€153,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
1700 m²
ID e produktit :
198756
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 17 Ari në Bënicë
Parcela gjendet në Bërnicë të Epërme, ka infrasktrukturë të gatshme dhe ka një pociocion shumë të mirë.
Parcela mund edhe të shitet ndaras në disa parcela, sipas kërkesës.

ID: T60021

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
🌐 www.topia-ks.com  
📧 info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Informata rreth publikuesit
TOPIA - Agjencion i Patundshmërisë
Prishtinë
+38349596777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »