SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GARSPNJERE me Qira ne Ulpiane te AAK- ja
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
198757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Garsonjere me qira ne Ulpiane, mrapa AAK –se afer Gjelltores Nazi. Banesa ka 35 m2 dhe gjendet ne katin e 1-re. Nuk ka nxemje me termokos. Banesa eshte e renovuar.

Qmimi: 220 Euro + Depozit

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »