SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Qender, perball 92-shit. e Renovuar
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 23:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me Qira ne Qender, perball stacionit Policor. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te pa lift. Banesa eshte e Renovuar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Koridor
3 Ballkona

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »