SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera në qendër tek Hotel Grandi në katin e parë.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera në qendër tek Hotel Grandi në katin e parë.

Banesa është 50m2 dhe ka këtë renditje :

Qëndrimin ditor me kuzhinë
1 Dhomë gjumi
1 Banjo
1 Ballkon
Ngrohje qëndrore me Termokos

Çmimi mujor 250 €,

📞+37745815511
+38349444249
✉️-realestatedominoagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »