SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me qera tek Qafa në katin e dytë
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
198762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qera tek Qafa në katin e dytë

Banesa është 75m2 dhe ka këtë renditje :

Qëndrimin ditor me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 Ballkon

Çmimi mujor 270 €

📞+37745815511
+38349444249
✉️-realestatedominoagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Flutra
Prishtinë
049444249
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »