SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa ne Aktash mprapa restorant Rugoves
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
1 m²
ID e produktit :
198763
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet me qira banesa në Aktash mbrapa restorant Rugoves

Banesa posedon:

- Dhomën e ditës, kuzhinën,
- Dhoma te fjetjes
- Shpajzin, koridor dhe
- Ballkonin,

Agjensioni UNIQUE Prishtinë. ID-01

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045 539 511
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »