SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit- Mati I në Prishtinë perball Institutit Gjyqesor
Çmimi :
€775.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198776
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Lagjen e Spitalit- Mati I në Prishtinë perball Institutit Gjyqesor
Objekti eshte i planifikuar qe ti permbushe te gjitha nevojat e juaja si:

*Distanca e madhe ne mes te objekteve,
*Hapsirat gjelbruse,
*Furnizim te rregullt me energji elektrike dhe uje 24h,
*Ngrohje qendrore ( rryme ) 24h,
*Sigurim te objektit 24h,
*Parking nentokesor per qdo familje,
*Ashensor,
*Interfon,
*Alarm kunder zjarrit,
*Laminat Gjerman cilesor,
*Dyer te cilesis se lart Sllovene,
*Keramik cilesore Italiane.
*Parking

Kemi 2 lloje te Banesave:

? 90 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

? 100 m/2...Sallon, kuzhin, dhom fjetje per prinder, dhom fjetje per femije , banjo, shpajz , teras.

Cmimi në katin e IV është 775 euro m2
Cmimi në katin e V është 750 euro m2
Code 20141
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »