SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Dardani afer Kurrizit - 350 Euro
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dardani, afer Kurrizit , te bashkesia e 3 Lokale. Banesa eshte e renovuar. Ka 120 m2 dhe gjendet ne katin e 4-te me lift.

*Leshohet vetem per familjar.

Posedon:

2 Dhoma Gjumi
Sallon+Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor

Qmimi: 350 Euro + Depozit

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »