SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
105 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
198782
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me 105m2 të banueshme ,në katin e V-të banues.
Banesa posedon sallon së bashku me kuzhinë , dy dhoma gjumi , dy banjo dhe dy ballkone.
Gjendet në një vend mjaft të përshtatshme për banim.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »