SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 68m2 me qira te Shtëpia e Pleqve.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet afër furrës Saranda dhe afër Shtëpisë së Pleqve.
Banesa ndodhet në katin e 2-të, është tërësisht e mobiluar dhe posedon kondicioner.
Objekti është 4 katësh duke ofruar qetësi dhe siguri për banim.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 2 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »