SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre 40m2 me qira në Sheshin Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në Qendër në sheshin Zahir Pajaziti afër Matisse.
Zyrja ndodhet në katin e 2-të të banimit, përmbi lokale.
Zyrja ka gjithsej 2 Hapsira Pune (njwra me Kuzhinw), 1 Banjo dhe 1 Ballkon me pamje kah Sheshi.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »