SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 78m² për qira në lagjen Arbëria
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198792
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
78m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo

Banesa ndodhet në lagjen Arbëria (Dragodan) në rrugën Ahmet Krasniqi.

Është në katin e katërt (4) të banimit, orientimi Jug-Lindje. Hapësira prej 78m² është e ndarë në dhomë dite me kuzhinë të kompletuar dhe funksionale me të gjitha pajisjet, dy dhoma gjumi të mobiluara në tërësi, banjo, depo dhe dy ballkone.

Në këtë ofertë përfshihet edhe një hapësirë parkimi për veturë (garazhë).

Lokacioni: goo.gl/maps/ojuqc4zVw1y 

Çmimi: 450€

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #arberi #dragodan #komuna
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »