SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne Lakrishte !DELTA
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
134 m²
ID e produktit :
198793
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 134m2 ne shitje ne Lakrishte te 21 kateshja.
Banesa ndodhet ne katin e XII-te (me lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Dy Banjo
-Depo
-Dy Terasa
- Ndertesa eshte ne realizim te punimeve finale dhe do te jete e gatshme per banim ne pjesen e pare te vitit 2019.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »