SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 85m² netto kati i 1-re ne Fush Kosove
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:35
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
198796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super Oferte - Shitet banesa 3 dhomeshe 85m² netto kati i 1-re ndertim i Tregtise. Gjindet afer shkolles Mihal Grameno, ne rrugen e Dardanis, e rregulluar shume mir dhe e mobiluar , ka ambient te qete dhe ofron komoditet te larte, me dokumentacion te rregullte me flete poseduese.
Ka keto hapesira:
- sallon kuzhina me trapezari
- 2 dhoma gjumi
- 2 banjo
- korridori
- shpajz
- 2 ballkona te mdhej
- garazh 14m2
Çmimi Banesa me mobile dhe garazh 50.000 euro, çmimi diskutohet.

Agjensioni DION në Prishtinë
www.dion-ks.com 
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »