SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
198797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit.
Banesa ndodhet ne katin e V-te (nuk posedon lift) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Ngrohje qendrore me Termokos
-Depoziti i obliguar
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »