SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 39m2 me qira te Qafa !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
39 m²
ID e produktit :
198798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 39m2 me qira te Qafa te zyret e LDK-se.
Banesa ndodhet ne katin e XIII-te -13- (me lif) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dhome gjumi
-Banjo
-Nuk posedon ballkon
Ngrohja qendrore me rryme edhe pse kalojne gypat e Terrmokosit ne dhoma.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »