SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për qira në lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dhomë Dite me Kuzhinë • Dhomë Gjumi • Banjo

Banesat janë me siperfaqe të ndryshme, ndodhen në një objekt afarist-banesorë në rrugën Bedri Shala, në afërsi të shkollës fillore ILIRIA. 
Janë ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm.


1. Kati III - 56 m2 - 200€
2. Kati V - 52 m2 - 200€
3. Kati VII - 73 m2 - 250€
4. Kati VIII - 49 m2 - 200€
5. Kati VIII - 52 m2 - 200€
6. Kati XI - 57 m2 - 200€

Banesat ofrohen të pamobiluara!!!

Lokacioni: goo.gl/maps/AuQUFFNxtK62 

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

web.facebook.com/primmogroup 

goo.gl/forms/mBiwGL68hxAykHQz1 

#primmo #primmoqira #patundshmeri #realestate #qira #banesa #velani #bregudiellit
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »