SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne qender Lakrishte
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '18
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198815
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira ne qender lakrishte me hyrje ( kulem) te veqant .Posedon dhome me kuzhine , dhome dhe banjo.E mobiluar dhe renovuar, e izoluar me te gjitha shpenzimet perveq rrymes .!!!!!!Vetem per qift ose vlla e moter !!!!!! Dy persona!!!!! WiFi. ☎️.044 338 919 !!!! Nuk bashkpunojm me agjencion!!! Nese nuk hapen fotot e keni edhe ne merr jep te njejten shpallje me foto vetem kerkone lokacionin Lakrishte..
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »