SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 100m2 me qira ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne "Dardani" te bashkesia e trete lokale, me hapsire te madhe parkingu dhe gjelberim nga parku
Ndodhet ne katin e katert te banimit me ashensor funksiona, ofrohet per familjar me qendrim afatgjate
Banesa ka ket renditje dy dhoma gjumi, salloni, kuzhina (e vecante) me tryezari, dy banjo dhe ballkon me pamje nga lindje-perendim, dhe ndricim gjate gjithe kohes
Ka afer edhe shkollen per femije, ndersa lokacion te mire
Depoiziti i obliguar
Per me shume informata na kontaktoni:
- 049157113 -
(+38349157113) Viber
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »