SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banese 93m2 ne shitje ne Dragodan !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
93 m²
ID e produktit :
198817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 93m2 ne shitje ne "Dragodan" ne pjesen larte afer Mini Max ose perballe ambasades se re amerikane
Banesa ndodhet ne katin e pare te banimit me ashensor funksional, momentalisht eshte ne ndertim te vrazhde dhe si e tille ofron edhe mundesi te modifikimit sipas deshires
Ne baze te planit banesa ka 2 dhoma fjetje, dhome ndeje me kuzhine, banjo dhe ballkon
Ndricim gjate tere kohes dhe ka te garantuar me plan projekt te komunes, orientim nga lindja dhe perendimi me shtrirje te gjere
Banesa ka edhe garazhden nder objekt por ajo vjen me cmim te vecant nga cmimi i shitjes
Dokumentacion me perkthim te noteri
Per me shume informata na kontaktoni:
- 049157113 -
(+38349157113)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Delta
Prishtinë
+38349157113
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »