SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira per Zyre ne Ulpiane
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '19
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner
ID e produktit :
198822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira per Zyre ne Ulpiane
Banesa eshte ne katin e 1 , ka siperfaqe prej 50m2 me kete renditje :
-3 hapsira pune
-Banjo dhe
-Ballkon

Cmimi i qirase eshte 400euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
E-mail | omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »