SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Pent House 238m² kati e 6-te ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
238 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa Pent House 88m² banim dhe 150m²teras komplet 238m², ne katin e 6-te, ne lagjen e Spitalit, ndertim i ri. Objekti ka hapesirat percjellese, ashensor modern, hapesirat me gjelbrim, kendin e lojerave per femije, parkingje te jashtme dhe garazha.
Ka kete renditje:
- qendrimi ditor me kuzhine e trapezari
- 2 dhome e fjetjes
- banjo
- koridor
- Teras 150m²
- garazh per veture
Çmimi komplet me garazh 90.000 euro çmimi diskutohet

Agjensioni Dion ne Prishtine
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »