SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Lakrishte - ndertim i ri
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
198829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira afer sheshit Bill Klinton ne Lakrishte te Pro Credit Banka.Banesa ka 90 m2 dhe gjendet ne katin e 10-te me lift

Leshohet vetem per familjar dhe afat te gjate.

Posedon:

2 Dhoma gjumi
Sallon dhe kuzhine
Banjo/wc
Ballkon

Qmimi: 350 Euro

Agjensioni "UNION"
Per informata te tjera na kontaktoni ;

+38344 557 227 VIBER & Whatsapp
+38349 557 227 VIBER & Whatsapp
+38345 557 227 VIBER & Whatsapp

E-mail : agjensioniunion@gmail.com
www.facebook.com/agjensioniunion/ 

PER TI PARE OFERTAT TONA NE RUBRIKEN " JAM DUKE KERKUAR " SHENONI AGJENSIONI UNION "
Informata rreth publikuesit
Agjensioni UNION
Prishtinë
044557227
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »