SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen(Duplex) me qera në lagjen Bregu i Diellit afër Furres Qerimi II 70m2
Çmimi :
€240.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
198832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen(Duplex) me qera në lagjen Bregu i Diellit afër Furres Qerimi II 70m2
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Kati i Parë
*Sallon
*Kuzhinë
*Banjo
*Ballkon i madhë
Kati i Dytë
*Dhomë gjumi

Ujë 24H(posedon edhe bunar)
Nxemje qendrore

Cmimi 240 euro
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »