SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 50m2 me qira te Sheshi "Nene Tereza" !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198833
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 50m2 me qira ne Qender te "Sheshi Nene Tereza".
Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedone te gjitha kushtet e nevojshme per ushtrimin e veprimtaris tuaj administrative.
Banesa eshte e destinuar per zyre dhe e cila eshte e shperndar ne dy hapsira pune,Ballkon,Banjo.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049406434/049157113/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »