SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Tophane-Qafa te Meridiani
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
198841
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me Qira ne Tophane - Kodi 0743

Lokacioni: Te Meridiani

Siperfaqe: 130 m2

Kati 2

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Enlarse

- Banesa ka siperfaqe te mjaftushem ku poseodn nje sallon te madh me kuzhin dhe trepezari, banjon me xhakuzi.

- Nxemja perfshihet ne cmim

Çmimi €300

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »