SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre 100m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:01
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
198843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjendet në lagjen Pejton, afër Hotel Prishtina. Zyrja ndodhet në katin e 4-të me pamje kah rruga kryesore dhe ka ngrohje qëndrore me “TERMOKOS”.
Banesa ka këtë renditje:
| 3 Dhoma pune (njëra mund të shfrytëzohet si sallë)
| 1 Kuzhinë
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »