SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Objekti ne Magj-Ferizaj-Pr)131/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
ID e produktit :
198850
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Objekti ne Magjistrale Ferizaj Prishtine me 6,02 ari ari Toke.
Objekti ka 25 metra rreth rruges kryesore.
Objekti eshte i leshuar me Qera.
Objekti eshte perball Mobileris Mob-in.
Objekti ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/Agjensioni  Ringa Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »