SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtëpia në Prishtinë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
380 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
198851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 2 kate e gjysme, e mobiluar, me bodrum dhe garazhe, ne truall me siperfaqe 5 ari.

Siperfaqja totale e shtepise eshte 380m katrore.
Kati i pare ka sallon, kuzhine, dhome fjetjeje, banjo, tualet dhe ballkon.
Kati i dyte ka sallon, kuzhine, dhome fjetjeje, banjo dhe ballkon, si dhe kati i trete, dy dhoma per femije, banjo, sallon dhe ballkon.
Bodrumi eshte 100 m katrore, me garazhe per dy vetura, shume mire i izoluar.

Shtepia eshte e re, e ndertuar me shije dhe gjendet ne nje lagje te qete, shume e pershtatshme per familje, me qerdhe afer 3 minuta ne kembe, dhe dy shkolla te mesme. Gjithashtu, parku i Germise eshte ne distance 10 minuteshe ne kembe.

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit: 044174250
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »