SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Eulexi
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:08
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
198854
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banese me qira (edhe shitet), tek QKUK-ja, afer EULEX-it. Kati VIII-te.

Banesa posedon:
- Sip: 60 m2
- Dhome te ndejes (sallon) me kuzhine,
-Dhome gjumi,
- banjo,-
koridor dhe terase.

Dhoma e fjetjes eshte e madhe, dhe ka te vendoste inventar per dy dhoma gjumi.
Dhoma e ndejes, kuzhina dhe banjo, jane ekskluzive.
Cmimi: 230 E/muaj.
Per qendrim te perkohshem: 380 E.
Cmimi per shitje: 40.000 E.

Agjensioni UNIQUE Prishtinë.

Tel. 045 677 134 / 045 539 511
Viber: +38345677134 / +38345539511
hbs
Informata rreth publikuesit
UNIQUE
Prishtinë
045 539 511
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »