SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Ulpianë afër Tregut të Gjelbërt
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:08
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
198860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka një pozitë shumë të mirë,afër Tregut të gjelbërt,më saktësisht afer Postes kryesore.Banesa është në katin e 2-të dhe ka një siperfaqe prej 65 m2,të cilat po ashtu i posedon edhe në fleten poseduese.Vlen të cekët se banesa është e renovuar në tërësi.Banesa është e mobiluar dhe po ashtu posedon edhe ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi),dhe ka këtë renditje :

Nje Dhomë Dite me Kuzhinë
Dy Dhoma Gjumi
Koridori
Një Ballkon
Një Banjo

Çmimi : 110.000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »