SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy lokale në Kalabri/Emshir 1500€/m2
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Madhësia :
24 m²
ID e produktit :
198870
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy lokale në lagjen Kalabria/Emshir te Kullat e Arabve (përballë Gjelltores Nazi).
Siperfaqja: 24.51 m2 dhe 21.36 m2.
Kati përdhesë.
Lokalet janë ngjitur me njeri tjetrin dhe mund të shiten bashkë ose ndaras, me 4 garazha të cilat mund të lidhen me lokale.
Garazhat shiten veqmas ose të përbashkëta me çmim 5,000 € për garazhë.

Çmimi për lokal : 1,500 €/m2.

Tel:045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »