SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Penthouse Mati 1 Prishtinë
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
148 m²
ID e produktit :
198872
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa Pent House e mobiluar:Super Luksoze Sallom kuzhinë dy dhoma gjumi banjo Banesa ka kete siperfaqe :Banim 92.27 m2Terasa 55.73m2Banesa gjindet ne katin e 8 ne objektin Art Construction 01 ne lagjen Mati 1.Objekti posedon 2 lifta, uje 24h , kamera per hapesirat e perbashketa, mirembajtje, parkun per femije etj.Banesa eshte me flete poseduese dhe mund te perkthehet ne kadaster menjehere.Pranojm vetur me Banes 20 deri 30 mi euro tjerat pare ;Cmimi i baneses metri katror 830 kurse i Terases 400 euro per informata tjera lajmeronu ne numrin 045 876 940 viber+37744427147

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
045876940
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »