SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet banesa me Qira te "Tre Sheshirat"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
198874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me Qira te "Tre sheshirat" në qender të Prishtinës.Banesa ka 50m2 me këtë renditje;SallonDhomë të fjetjesKuzhinëBanjoBallkonBanesa ofron kushte të mira për çift dhe familje

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
044 124 547
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »