SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Tophane, per afat te shkurt(ditor,javor)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Tophane, per afat te shkurt. Banesa gjendet ne katin e 1 dhe te 2. Ka parking te mjaftueshem per klient te baneses dhe ka kushte shumë te mira.Per qdo informant kontaktoni ne numrat
044567767(viber)
044455407(viber)
Informata rreth publikuesit
miri
Prishtinë
044567767
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »