SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
Çmimi :
€1,250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
108 m²
ID e produktit :
198878
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 108m2 ne shitje ne Dardani te Santea ne nje zone shume te favorshme banimi dhe me hapesire te mjaftueshme parkingu.
Banesa ndodhet ne katin e VIII-te (posedon ashensor funksional) dhe ka kete renditje:
-Sallon
-Kuzhine
-3 dhoma gjumi
-Dy banjo
-Depo
-Dy ballkona

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »