SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira me Afat te shkurt ne Qender
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
198881
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme banesa me qira me AFAT TE SHKURT te mobiluara shum bukur.Banesat posedojne:
-dhome gjumi
-sallone dhe kuzhine
-banjo
-koridor
-internet
-Wifi
-Uje 24h
-rryme 24 or
-peshqira etj
Banesa mund te jepet edhe per kohe ditore,javore,mujore
Per çdo informatë shtesë kontaktoni në numrin
044567767 (viber)
044455407 (viber)
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
miri
Prishtinë
044567767
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »