SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepi n Ulqin
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '18
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
198887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepija eshte dy kateshe dhe ndodhet ne qender te Ulqinit .
Kati i pare: sallon,nje dhome,banjo,korridor dhe nje dhome e vecuar qe esht kuzhina .
Kati i dyte: sallon/kuzhin,dy dhoma,banjo,korridor,ballkon. Shtepija ka nje oborr prej 174m2 dhe ne pjesen e nen catis lejon krijimin e nje apartamenti t dyte .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Anisa
Prishtinë
00393208225305
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »