SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Bregun e Diellit (E renovuar)
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Dhjetor '20
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
198890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka një lokacion tejët të mirë dhe të përshtatshëm për jetesë,ku ka afër Shkollen Fillore "Ismail Qemali", Ambulanten,Posten etj.Banesa është në katin e 3-të dhe ka një siperfaqe prej 82m2 netto,të cilat po ashtu i posedon edhe në fletën poseduese,kurse hapësirë brutto i ka 102 m2.Objekti banesor posedon ngrohjen qendrore nga kryeqyteti (Termokosi),dhe ashensorin i cili funksionon 24/7.Banesa është e renovuar në tërësi,dhe ka këtë renditje :

Një Dhomë Dite
Kuzhina me Tryezari
Koridori
Dy Dhoma Gjumi
Koridori
Një Wc
Një Banjo dhe
Një Ballkon

Vërejtje : Banesa shitet e pa mobiluar !

Çmimi : 108000 € (I Diskutueshëm)

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: 044 799 407(Viber) Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »