SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 128m2 në shitje në Tophane.
Çmimi :
€166,400.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Madhësia :
128 m²
ID e produktit :
198892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Tophane në rrugën Lidhja e Lezhës në objektin e ndërtuar nga kompania “PREMTIMI Construction”.
Lokali ndodhet në katin përdhesë, posedon një Hapsirë të Madhe dhe një WC.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »