SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 40m2 me qira në Bregun e Diellit.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:39
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
198895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali gjendet në Bregun e Diellit mbrapa shkollës Ismail Qemali përmbi Viva Fresh Store.
Lokali ndodhet në katin e 1-rë, ka një Hapsirë Pune dhe një WC. Lokali është i përshtatshëm për veprimtari të ndryshme biznesi si: Zyre, Sallon etj.
Gjithashtu lokali posedon kondicioner dhe ngrohje qëndrore me Termokos.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/189-189; 045/615-337
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »