SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES URGJENTISHT NJE LOKAL NE DURRES
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '13
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
19890
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes nje Lokal ne durres afer hotel adriatik-ut 1 ne plazh.Lokali eshte ne perdhese eshte i rregulluar dhe i gatshem per pune. cmimi 1200 euro. per m2
Informata rreth publikuesit
Ragip
Prishtinë
049316846
Durres [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »